Me autamme yritystäsi menestymään!

BBI-tiimi koostuu kokeneista huippuosaajista, joille asiakkaittemme liiketoiminnan kehittäminen on sydämen asia. Me haluamme perehtyä syvällisesti liiketoimintaanne ja sitoutua kokonaisvaltaiseen kumppanuuteen. Kuuntelemme, keskustelemme, sparraamme, neuvomme ja ohjaamme.

Tutustu BBI-tiimiin alla.

Ippa Hertzberg
CEO

tel: 040 833 0714
email: ippa.hertzberg@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Sanna Liljeström
Management Consultant

tel: 040 689 1576
email: sanna.liljestrom@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Petri Laine
Senior Business & ICT Advisor

tel: 040 743 2726
email: petri.laine@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Marianne Hynninen
Senior Business Advisor

tel: 040 548 6195
email: marianne.hynninen@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Jari Fröberg
Senior Production & Factory Advisor

tel: 044 553 0659
email: jari.froberg@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Minna Levander
Executive Coach

tel: 050 593 2132
email: minna.levander@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Helena Helenius-Lamminparras
Management Coach

tel: 050 331 3346
email: helena.helenius@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Sami M. Tolonen
Management Consultant

tel: 050 536 9668
email: sami.tolonen@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Hanna Inkinen
Management Consultant & Coach

tel: 045 158 1811
email: hanna.inkinen@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Anna Mertanen
Marketing Coordinator

tel: +358 44 361 9642
email: anna.mertanen@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Advisory Board:

Jari Noppa
Senior Business Advisor, Board Chairman

tel: +358 40 833 0083
email: jari.noppa@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Tiina Mellas
Senior Business Advisor

tel: 040 546 5760
email: tiina.mellas@bbi.fi

Tutustu tarkemmin


Timo Kohtamäki

Timo Kohtamäki
Senior Business Advisor

tel: 040 585 3113

Tutustu tarkemmin


Robert Öhman
Senior Business Advisor

tel: 040 540 0741

Tutustu tarkemmin